tvoříme svobodný prostor

Tvoříme nový web!

06.07.2008 12:59

Určitě jste si všimli, že náš web se v současné době hodně liší od stránek celosvětového HT. Nejenom grafikou, ale hlavně možnostmi. Proto jsme se rozhodli, že použijeme stejnou technologii a začleníme naše stránky do celosvětové HT sítě. Výhody, které tento přechod přinese členům HT, jsou následující:

- Společná databáze: Stačí se jednou přihlásit a budete mít přístup do každé sekce propojeného webu.
- Rozesílání zpravodaje: Budete si ho moct objednat přímo na našich stránkách, a to v jazykové verzi, která vám nejvíce vyhovuje.
- Nové možnosti webu: diskuse pod články, galerie fotografií, hledání na webu…
- Nová grafika: použití nových grafických prvků (např. kalendář akcí), modernější vyhled.


Web pro celosvětové HT vytvořila firma Ursa Minor s tím, že sama rezonuje s myšlenkou propojování jednotlivých duchovních skupin mezi sebou. Nabídla nám sníženou cenu za vytvoření a propojení jednotlivých částí webu. Jejich cenový návrh začíná na 850 USD za vytvoření kostry webu a jeho základní funkcionality a končí na částce 2925 USD za kompletní návrh a přenesení starých dat ze stávajícího webu na nový. Podrobný cenový návrh je k dispozici tady.


Pokud vás tyto možnosti zaujali a chtěli byste nám pomoct, můžete tak udělat dvěma způsoby: technicky a finančně. Z technické stránky budeme potřebovat překlady našich stávajících stránek do angličtiny a doprogramování přídavné funkcionality, která udělá náš web ještě lepším. Dlouhodobě pak hledáme administrátora, který by dohlížel nad fungováním celého webu. Pokud si myslíte, že jste ta pravá osoba pro tuto práci, ozvěte se prosím našim kordinátorům.


Z finanční stránky budeme vděčni za váš příspěvek, který můžete poslat na náš účet:


Číslo účtu v eBance: 2276872001/2400 (od 7.7.2008 Raiffeisenbank 2276872001/5500)

Jako zprávu pro příjemce prosím uveďte: Web Site Support

V případě, že chcete přispět větší částkou a chtěli byste být uvedeni jako dárce na našich stránkách, prosím spojte se přímo s kordinátory Markétou Potměšilovou (marketa.potmesilova@post.cz, tel. +420 774 363 224), nebo Ladislavem Lászlem (lacola@atlas.cz). Děkujeme

Původní zpráva

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

TOPlist