tvoříme svobodný prostor

MírPárty - 3.11.2009

22.10.2009 07:36

 

  Milí přátelé,

už rok vám přinášíme informace o Světovém pochodu za mír a  nenásilí a nyní máme za dveřmi velký den, kdy pochod dorazí k nám  do České republiky. Buďte u toho! Zveme vás ke shlédnutí tohoto  krátkého videa a pokud se vám bude líbit, pošlete ho prosím dál!

Pomozte této pozvánce, aby kolovala a dostala se k co nejvíce lidem:

video můžete shlédnou na www.mirparty.svetovypochod.cz   Světový pochod za mír a nenásilí odstartoval 2. října z Nového Zélandu. Tato jedinečná iniciativa spojující lidi všech kontinentů  projde více než 100 zemí a do České republiky dorazí na začátku  listopadu.

 

 ---------------------

 MÍRPÁRTY NA VÁCLAVÁKU

 ---------------------

  3. listopadu v Praze na Václavském náměstí připojíme náš hlas k  žádosti za ukončení násilí a válek. Uskutečníme společně to  největší KARAOKE ZA MÍR!

 MULTIKULTURNÍ POCHOD se svou různorodostí barev, nápadů, hudby i tance  projde centrem Prahy – pozvěte své přátele, svou organizaci, svou  školu… připojte své nástroje a nápady a staňte se součástí  prvního mírového karnevalu v Praze!

Mírpárty zakončíme společným VYPUŠTĚNÍM LUCEREN PŘÁNÍ –  jejich světlo i naše naděje budou stoupat k nebi a svítit na další kroky Světového pochodu. Z Prahy vyšleme silný signál, protože jsme  mírumilovný národ, který odmítá války a všechny formy násilí.

V úterý 3. listopadu v Praze na Václavském náměstí v 17 hodin.

 Připojte svůj hlas v symbolické písni Imagine, aby se Praha zapsala do  Guinesovy knihy rekordů s největším karaoke za mír!

 Mírparty pro nás znamená také způsob, jak říci ne jakémukoliv  vojenskému systému USA nebo vojenské základně jakékoliv jiné mocnosti na našem území.

  Pomozte nám i vy, aby se 3. listopadu připojily další desetitisíce  lidí.

 Budou nás tisíce, budou nás milióny a svět se změní.

 Více na www.mirparty.svetovypochod.cz

 

  DALŠÍ CHYSTANÉ AKCE:

 

 2. listopadu – Praha: Konference v Senátu s osobnostmi a účasníky  pochodu  22. října – Brno: Ze Zélandu do Argentiny za mír  28. října – Výstup na Velkou Javořinu  31. října – Cestovatelský večer Světového pochodu v Otrokovicích  31. října – Výstup na Říp   Více k akcím na www.svetovypochod.cz   

Se srdečnými pozdravy tým hnutí Nenásilí  www.nenasili.cz   

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

TOPlist